Prejsť na obsah
ProFIIT

    súťaž stredoškolákov v programovaní

 

Výsledková listina

Podrobnejšia výsledková listina

# Meno Škola Príkladov Celkový čas*
1 Jozef Číž ŠpMNDaG, Bratislava 5 02:54:23
2 Andrej Pečimúth Gymnázium, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky 5 05:58:06
3 Jaroslav Paška ŠpMNDaG, Bratislava 5 07:54:00
4 Daniel Oravec Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina 4 03:05:26
5 Lukáš Gáborik Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica 4 03:23:14
6 Matej Jurčák Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo 4 05:19:34
7 Samuel Krajči Gymnázium, Alejová 1, Košice 4 05:36:38
8 Timea Szöllősová Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava 4 06:07:37
9 Dávid Daubner Gymnázium, Varšavská cesta, Žilina 3 03:14:30
10 Daniel Timko Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Prešov 3 03:19:18
11 Adrián Kabáč Gymnázium M. Hattalu, Trstená 3 03:43:22
12 Michaela Bobeničová Gymnázium, Poštová 9, Košice 3 04:51:51
13 Róbert Jačko Gymnázium J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 3 05:59:41
14 Tibor Holtman Gymnázium Leonarda Stöckela, Bardejov 3 06:28:27
15 Samuel Bubán Gymnázium Angely Merici, Trnava 3 06:30:50
16 Kristína Gáliková ŠpMNDaG, Bratislava 3 07:57:00
17 Sebastian Horňák SPŠE, Zochova, Bratislava 3 09:48:03
18 Andrej Andrašovič Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 2 00:48:19
19 Adam Zbonka Gymnázium sv. Cyrila a Metoda, Nitra 2 01:01:09
20 Matej Pavlík Súkromná stredná odborná škola, Poprad 2 01:02:49
21 Róbert Slamka Spojená škola, SPŠE, Nové Zámky 2 01:05:21
22 Richard Baláž Spojená škola, SPŠE, Nové Zámky 2 01:16:01
23 Peter Ridilla Gymnázium, Poštová 9, Košice 2 01:21:19
24 Róbert Fajd Gymnázium B. S. Timravy, Lučenec 2 01:55:24
25 Matej Uhrin Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves 2 02:17:35
26 Eduard Ruisl Gymnázium Angely Merici Trnava 2 02:34:29
27 Peter Basár Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo 2 02:47:40
28 Tomáš Lokša Spojená škola, Stredná priemyselná škola, Kysucké Nové Mesto 2 02:52:01
29 Miloslav Smičík Spojená škola, Stredná priemyselná škola, Kysucké Nové Mesto 2 03:15:10
30 Dominik Vozár Gymnázium F. Švantnera, Nová Baňa 2 03:29:34
31 Matúš Hluch Spojená škola, Gymnázium J. Hronca, Bratislava 2 04:01:04
32 Richard Seipel Gymnázium L. Stöckela, Bardejov 2 04:41:33
33 Rastislav Kiss Gymnázium, Nové Zámky 2 04:54:56
34 Stanislav Švec Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves 1 00:54:42
35 Blažej Rypák Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo 1 00:57:16
36 Andrej Gažík Gymnázium J. Fándlyho, Šaľa 1 01:03:51
37 Adam Gajdošík Gymnázium B.S. Timravy, Lučenec 1 03:26:31
38 Dominik Sloboda Gymnázium J. Jesenského, Bánovce nad Bebravou 1 03:54:38
39 Juraj Zalabai Piaristické gymnázium sv. J. Kalazánskeho, Nitra 1 04:30:00
40 Jakub Brázdil Piaristické gymnázium sv. J. Kalazanského, Nitra 0
40 Radovan Bittner SPŠE, Zochova, Bratislava 0
40 Rastislav Balcerčík Spojená škola, Stredná odborná škola technická, Nižná 0
40 Benjamín Bekeš Súkromná stredná odborná škola, Poprad 0
40 Filip Čaplák Stredná odborná škola technická, Šurany 0

* Pre každý problém, ktorý bol nakoniec správne vyriešený, sa počítal čas od začiatku súťaže po okamih, kedy bol úspešne odovzdaný. Za každé (predchádzajúce) nesprávne odovzdanie riešenia problému sa do celkového času pre tento problém pripočítala penalizácia 15 minút. Celkový čas je potom súčtom celkových časov pre vyriešené problémy.

Zadania finále súťaže ProFIIT 2018

  • Všetky problémy pdf
Názov problému Zadanie Testovacie dáta* Riešenie Časový limit**
Pascal C/C++
Poradie pdf vstup výstup pas c/cpp 1s (0.008) 1s (0.009)
Heslá pdf vstup výstup pas c/cpp 1s (0.003) 1s (0.006)
3 × 3 pdf vstup výstup pas c/cpp 10s (0.999) 15s (1.467)
Logy pdf vstup výstup pas c/cpp 1s (0.097) 2s (0.222)
Binárna hra pdf vstup výstup pas c/cpp 2s (0.453) 10s (1.994)
Zaujímavé čísla pdf vstup výstup pas c/cpp 10s (1.807) 10s (1.127)

* Testovacie vstupy a výstupy sú v Unix-ovom formáte.

** V zátvorke je čas behu nášho riešenia.