súťaž stredoškolákov v programovaní
Výsledková listina
Podrobnejšia výsledková listina
# | Meno | Škola | Vyriešených | Celkový čas* |
1 | Daniel Oravec | Gymnázium Žilina | 5 | 08:07:12 |
2 | Jaroslav Paška | ŠpMNDaG Bratislava | 5 | 09:51:13 |
3 | Jozef Číž | ŠpMNDaG Brailslava | 5 | 09:58:36 |
4 | Matej Urban | Gymnázium Bratislava | 4 | 02:53:06 |
5 | Lukáš Gáborik | Gymnázium J. G. Tajovského Banská Bystrica | 4 | 04:22:30 |
6 | Eliška Macáková | SZŠ & Gymnázium CENADA Bratislava | 4 | 06:05:56 |
7 | Adrián Kabáč | Gymnázium M. Hattalu Trstená | 4 | 09:08:43 |
8 | Matúš Mruzek | SPŠIT Kysucké Nové Mesto | 4 | 14:05:01 |
9 | Stanislav Švec | Gymnázium Spišská Nová Ves | 3 | 04:48:45 |
10 | Daniel Šimko | Bilingválne gymnázium M. Hodžu Sučany | 3 | 06:23:15 |
11 | Peter Strýček | SPŠIT Kysucké Nové Mesto | 3 | 07:16:12 |
12 | Juraj Zalabai | Piaristické gymnázium sv. J. Kalazanského Nitra | 2 | 01:55:16 |
13 | Ľubomír Dlhý | Gymnázium Myjava | 2 | 02:20:48 |
14 | Matej Uhrin | Gymnázium Spišská Nová Ves | 2 | 02:33:09 |
15 | Peter Debnár | Spojená škola sv. V. de Paul Bratislava | 2 | 02:59:29 |
16 | Lukáš Paugsch | SPŠE Košice | 2 | 04:24:36 |
17 | Samuel Krempaský | Gymnázium arm. gen. L. Svobodu Humenné | 2 | 04:48:50 |
18 | Pavol Kyčina | Gymnázium M. M. Hodždu Liptovský Mikuláš | 2 | 05:12:29 |
19 | Tomáš Lokša | SPŠIT Kysucké Nové Mesto | 2 | 05:14:13 |
20 | Matej Dudák | Gymnázium A. Kmeťa Banská Štiavnica | 2 | 05:41:18 |
21 | Michal Minár | Gymnazium J. Papanka Bratislava | 2 | 07:00:50 |
22 | Matej Pavlík | SSOŠ, Tatranská Akadémia Poprad | 1 | 00:14:18 |
23 | Matej Štencel | Gymnázium Košice | 1 | 00:23:54 |
24 | Martin Lukáč | SŠ - Gymnázium M. Galandu Turčianske Teplice | 1 | 00:26:44 |
25 | Jakub Arbet | Bilingválne gymnázium M. Hodžu Sučany | 1 | 00:39:49 |
26 | Jakub Gál | SPŠSaE Nitra | 1 | 01:23:49 |
27 | Stanislav Kosorin | Gymnázium Bratislava | 1 | 01:54:56 |
28 | Tomáš Ondruš | SŠ - Gymnázium M. Galandu Turčianske Teplice | 1 | 02:36:00 |
29 | Benjamín Bekeš | SSOŠ, Tatranská Akadémia Poprad | 1 | 03:38:30 |
30 | Nadiya Balanchuk | Bilingválne gymnázium M. Hodžu Sučany | 1 | 03:48:37 |
* Pre každý problém, ktorý bol nakoniec správne vyriešený, sa počítal čas od začiatku súťaže po okamih, kedy bol úspešne odovzdaný. Za každé (predchádzajúce) nesprávne odovzdanie riešenia problému sa do celkového času pre tento problém pripočítala penalizácia 15 minút. Celkový čas je potom súčtom celkových časov pre vyriešené problémy.
Zadania finále súťaže ProFIIT 2019
- Všetky problémy pdf
Názov problému | Zadanie | Testovacie dáta* | Riešenie | Časový limit** | |
Pascal | C/C++ | ||||
Pol na pol | vstup výstup | pas c/cpp | 1s (0.015) | 1s (0.154) | |
Kalibrácia | vstup výstup | pas c/cpp | 1s (0.003) | 1s (0.006) | |
Trasa | vstup výstup | pas c/cpp | 1s (0.007) | 1s (0.010) | |
Predikcia | vstup výstup | pas c/cpp | 1s (0.035) | 1s (0.585) | |
Plánovač | vstup výstup | pas c/cpp | 20s (2.956) | 20s (1.838) | |
Hlásky | vstup výstup | pas c/cpp | 10s (0.579) | 10s (2.156) |
* Testovacie vstupy a výstupy sú v Unix-ovom formáte.
** V zátvorke je čas behu nášho riešenia.
- Vysvetlenie riešení - Prezentácia v PDF