Prejsť na obsah
Dianie na FIIT STU

V rámci predmetu Tímový projekt sa s našimi študentmi vo svojej prednáške podelí o svoje dlhoročné skúsenosti s vedením projektových tímov Lukáš Hatala, technický riaditeľ zodpovedný za východnú Európu v DXC Technology.

Prednáška sa bude venovať prístupu modernej nadnárodnej spoločnosti k riadeniu IT projektov a voľby vhodných metód riadenia projektových tímov.

1. decembra 2020 o 17.00 hod. - online

Odkaz na stretnutie: https://bit.ly/2Jsz8cw
heslo: TP202021

Lukáš Hatala (DXC Technology, IoT Data Flow Lead Author) je zapáleným inovátorom so silnou víziou pozitívneho dopadu prichádzajúcich technológií na jednotlivca a celú spoločnosť. Je zakladateľom projektu s názvom Neuromorphics Europe.

Je jedným z priekopníkov internetu vecí (IoT) v HPE. Pracoval na rozvoji témy IoT priamo v HPE laboratóriách v USA ako IoT Data Flow Lead Author. Bol súčasťou celosvetového tímu HPE, ktorý definoval technického stratégie v IoT a IoT referenčné architektúry. Rovnako bol členom tímov v mnohých IoT pilotných a experimentálnych projektov. Posledných pár rokov pomáha zákazníkom s transformáciou podnikania v oblasti nastupujúcej digitálnej ekonomiky a digitálnych obchodných procesov.