Prejsť na obsah
Galéria študentov FIIT STU

Súťaž študentov inžinierskeho štúdia v rámci predmetu Tímový projekt

 

TP Cup 2018

víťazný tím ByteCrowd
  • Gergely Abelovský, Peter Bakonyi, Patrik Beka, Matúš Čičman, Peter Kaňuch, Jakub Kazimír, Tomáš Lach, Michaela Nguyenová
    s projektom: Behametrics
    - pod vedením K. Burdu

víťazný tím Pactum9 v hlasovacej súťaži TP CUP 2018 @Internet
  • Martin Fukas, Nghia Pham van, Michal Polák, Ľubomír Samotný, Michal Selický, Marek Števuliak, Michal Števuliak
    s projektom: Otvorené zmluvy: Budovanie prepojení vo verejných dátach
    - pod vedením R. Móra

 

TP Cup 2017

víťazný tím Martians
  • Matej Červenka, Mária Dragúňová, Ondrej Kudláč, Matúš Salát, Martin Šidlo, Lukáš Šimek
    s projektom: SmartStore
    - pod vedením P. Krátkeho a J. Súkeníka (Martinus)

víťazný tím Martians v hlasovacej súťaži TP CUP 2017 @Internet
  • Matej Červenka, Mária Dragúňová, Ondrej Kudláč, Matúš Salát, Martin Šidlo, Lukáš Šimek
    s projektom: SmartStore
    - pod vedením P. Krátkeho a J. Súkeníka (Martinus)

 

TP Cup 2016

víťazný tím FunCan
  • Martin Baňas, Jaroslav Erdelyi, Tomáš Farkaš, Jakub Gedera, Ondrej Gono, Martin Hudec, Filip Tomašových
    s projektom: Aplikácia pre platformu FUNTORO – CAN zbernica
    - pod vedením P. Pišteka

víťazný tím Osičky v hlasovacej súťaži TP CUP 2016 @Internet
  • Lukáš Csóka, Martin Dekan, Michal Farkaš, Silvia Macejková, Roman Pikna, Pavel Sluka
    s projektom: TESA – vybodnime sa na nemoderné testy
    - pod vedením B. Steinmüllera

tím UX-WEB špeciálna cena TP CUP 2016
  • Róbert Cuprík, Peter Dubec, Patrik Gajdošík, Roman Roba, Monika Sanyová, Jakub Vrba, Tomáš Žigo
    s projektom: sUXess – Using sUXess you can reach success!
    - pod vedením R. Móra

 

TP Cup 2015

víťazný tím Check-mates
  • Rastislav Dobšovič, Marek Grznár, Jozef Harinek, Samuel Molnár, Peter Páleník, Dušan Poizl, Pavol Zbell
    s projektom: SWIPS - Systém na podporu šachových podujatí
    - pod vedením M. Šimka

víťazný tím Check-mates v hlasovacej súťaži TP CUP 2015 @Internet
  • Rastislav Dobšovič, Marek Grznár, Jozef Harinek, Samuel Molnár, Peter Páleník, Dušan Poizl, Pavol Zbell
    s projektom: Carrots
    - pod vedením M. Šimka

špeciálna cena TP CUP 2015
  • tím Code Crushers
    • Dušan Cymorek, Peter Gašpar, Vladimír Ľalík, Michal Polko, Slavomír Šárik, Štefan Šmihlal
      s projektom: Crowdex
      - pod vedením M. Kompana
  • tím FleetTeam
    • Peter Balga, Jakub Dluhý, Ľubor Ferenczy, Maroš Krajčovič, Tomáš Petrík, Michal Valiček
      s projektom: Monitorovací systém v nákladnej doprave
      - pod vedením P. Pištek

 

TP Cup 2014

víťazný tím naЯuby

  • Rastislav Dobšovič, Marek Grznár, Jozef Harinek, Samuel Molnár, Peter Páleník, Dušan Poizl, Pavol Zbell
    s projektom: Askalot
    - pod vedením I. Srbu

víťazný tím Carlos v hlasovacej súťaži TP CUP 2014 @Internet

  • Patrik Polatsek, Martin Petluš, Peter Hamar, Róbert Sabol, Jakub Mercz, Lukáš Sekerák
    s projektom: Carrots
    - pod vedením V. Benešovej

 

TP Cup 2013

    víťazný tím ETím

    • Ľuboš Demovič, Eduard Fritscher, Jakub Kříž, Ondrej Kuzmík, Ondrej Proksa, Diana Vandlíková
      s projektom: Televido
      - pod vedením D. Zeleníka

 

TP Cup 2012

    víťazný tím ETím

    • Máté Fejes, Ľuboš Gelányi, Ľuboš Masný, Juraj Mäsiar, Adam Mihalik, Dávid Pszota
      s projektom: Inteligentná hra pre mobilné zariadenia
      - pod vedením M. Tomšu
    cena za inovatívnosť tím iDroid on Rails

    • Pavol Bielik, Peter Krátky, Štefan Mitrík, Michal Tomlein
      s projektom: Osobný manažment fyzickej aktivity pomocou mobilných zariadení
      - pod vedením M. Barlu

 

TP Cup 2011

    víťazný tím Old Shool Brothers

    • Ján Hudek, Ivan Pleško, Pavol Sokol, Michal Valluš
      s projektom: Adaptívny proxy server
      - pod vedením M. Barlu

 

TP Cup 2010

    víťazný tím Quegee Team

    • Eduard Kuric, Vladimír Mihál, Karol Rástočný, Róbert Sopko
      s projektom: Imagine Cup 2010: Game Design
      - pod vedením M. Tvarožka
    cena za inovatívnosť tím Obohatení realisti

    • Marián Hönsch, Monika Kindernayová, Michal Lohnický, Vladimír Mamatej, Daniel Švoňava, Matej Valčuha
      s projektom: Augmented Music
      - pod vedením J. Štefanoviča

 

TP Cup 2009

    víťazný tím Agenty 007

    • Peter Nosko, Dušan Rodina, Daniel Slamka, Peter Smolinský, Ondrej Ševce, Ivan Tomovič
      s projektom: Robocup tretí rozmer
      - pod vedením M. Lekavého