Úloha tímu
- Prezentovanie formou konferenčného príspevku (článku) na študentskej vedeckej konferencii IIT.SRC 2024.
- Počas samotnej konferencie 25. 4. 2024 budete prezentovať formou demo ukážok, príp. si môžete nachystať nejakú prezentáciu, poster… (budete mať k dispozícii monitor a stôl).
- Rozsah min. 4 strany, max. neobmedzené. Treba si ale dávať pozor, aby ste sa držali merita veci.
Priebežná správa
- Priebežná správa v rozsahu min. 4 strán (ako článok) vo formáte a podľa pokynov na podávanie príspevkov pre študentskú vedeckú konferenciu IIT.SRC.
- Článok môže byť písaný formou full paper alebo rozšíreného abstraktu (dohodnite sa s vedúcim na forme).
- Článok stručne predstaví najdôležitejšie aspekty projektu, ktorý realizujete, motiváciu pre projekt a jeho odlíšenie od iných riešení v tejto oblasti.
- Nie je to správa o riešení, ale je to informácia o vašej inovácii, ktorú váš projekt realizuje, resp. zrealizuje, keď bude dokončený.
- Akceptované články môžete publikovať aj na iných fórach.
- Článok je v angličtine.
Ukážka projektu v rámci študentskej vedeckej konferencie
- Každý projekt, ktorý sa zúčastňuje súťaže TP CUP sa musí zúčastniť študentskej vedeckej konferencie IIT.SRC 2024 s cieľom ukázať aktuálne výsledky projektu formou demonštrácie vo vyhradenom čase pre tímové projekty (nevylučuje to účasť jednotlivcov s inými projektmi v rámci IIT.SRC).
- Prezentácia v rámci študentskej vedeckej konferencie tvorí podstatnú časť hodnotenia v druhom kole súťaže - pri výbere finalistov.
- Počas IIT.SRC budete mať ako tím k dispozícii 1 väčší stôl (resp. 2 menšie), ethernetový kábel a 1 monitor (24 - 27" 2K).