Prejsť na obsah
Dianie na FIIT STU

Registrácia je oficiálne otvorená až do 1. novembra 2013. Tretí ročník súťaže organizuje spoločnosť Neulogy s podporou partnerov, ako sú KPMG, ZSE, Telefonica, Google, ESET a ďalších. Ide o vyvrcholenie startupovej sezóny a predstavenie začínajúcich firiem v oblasti moderných technológii na Slovensku.

Súťaž je venovaná začínajúcim inovatívnym firmám, ktoré sa môžu uchádzať o ocenenie v štyroch kategóriách: DIGITAL, SCIENCE, ART & DESIGN a SOCIETY. Ocenené nebudú len klasické internetové startupy, ale aj projekty pochádzajúce z oblasti výskumu a vývoja (biotechnológie, nanotechnológie, obnoviteľné zdroje a pod.), umeleckej oblasti (projekty z oblasti art & design využívajúce moderné technológie), ako aj technologické non-profit projekty.

Víťazi a finalisti majú možnosť prezentovať svoje firmy pred investormi a partnermi, ukázať sa širšej verejnosti prostredníctvom prítomných médií a navyše získať cenné know-how v podobe na mieru šitého pobytu v jednom zo svetových technologických a inovačných centier a službových balíčkov v oblasti biznis development, marketing, audit, tax atď. od partnerov súťaže. Víťazi predošlých Startup Awards.SK cestovali napr. na stretnutie s investorom do Brazílie, na jednu z najväčších biotechnologických konferencii na svete v Londýne, ale aj do Palo Alto a San Francisca v americkej Kalifornii.

Finále Startup Awards.SK 2013 sa bude konať v piatok 22. novembra 2013 v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava v Bratislave, za účasti zahraničných hostí (USA, Izrael, Taiwan, Fínsko a iné). Očakávame, že podujatia sa zúčastnia investori z Európy a USA, zástupcovia nadnárodných technologických firiem, univerzít a zástupcovia verejného sektora.

Viac informacií o súťaži, aj o tom, ako sa do súťaže prihlásiť:
apply.startupawards.sk
facebook.com/startupawards.sk
twitter.com/StartupAwardsSK

Kontakt: info[at]startupawards.sk